Pravoslav Kotík

(1889-1970)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 1027

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 14:13

    lept, 11,8 x 19,5 cm, sign. PD P. Kotík, mírně zašpiněný papír od tiskařské barvy, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Exotikon

    Položka č.: 373

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, pět celostránkových signovaných dřevorytů a jeden dřevoryt na obálce P. Kotík, úvod napsal Dr. Jos. Bartoš, vydal B. Kočí, Praha 1916, brož., uvolněné listy, zašpiněná, při okrajích lehce potrhaná obálka, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schi…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ohlížející se akt

    Položka č.: 135

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 17:06

    lept, 1940, 14,7 x 15,2 cm, sign. PD P. Kotík, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Kostel ve vsi

    Položka č.: 239736

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 05. 2020 18:06

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Ležící akt

    Položka č.: 241731

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:21

    lept, 11,5 x 19,8 cm, sign. PD P. Kotík, pasparta, prasklé sklo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Akty

    Položka č.: 228642

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (175 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2020 14:18

    5x lept, 5 leptů P. Kotík, vše signováno, úvodní slovo napsal Fr. Halas, vydalo Družstvo Dílo přátel umění a knihy, Praha, 250 výtisků, volné listy v papírových deskách, desky potrhané , Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Uměle…

    Aktuální cena: 4.900 CZK (175 €)