Rudolf Kremlička

(1886-1932)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Karel Kappstein: Umělecká litografie

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, 10x sign. litografie v příloze R. Kremlička, vyd. L. Bradáč, Praha, 1921, ex. 16/100 na lepším papíře, tisk Kryl a Scotti, celkem 500 výtisků, clpl. převazba, 36s., pův. ob. vevázána, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výt…

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    Položka č.: 230224

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:18

    litografie, 1920, 16,2 x 14,3 cm, PD značeno na kameni RKremlička 1920, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu