Ludovít (Ludvík) Csordák

(1864-1937)

  • Ludovít (Ludvík) Csordák

    (1864-1937)

    U jezírka

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 11. 2021 21:18

    olej na plátně fixovaném na kartonu, 39 x 49,5 cm, sign. PD , původní blondel rám, Ľudovít Csordák (1864–1937) patří k významným představitelům slovenského malířství přelomu 19. a 20. století. Prvním jeho učitelem na gymnáziu byl malíř Béla Klimkovics, následně studoval Školu pro vzdělávání učitelů …

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 Kč CZK