Václav Koutský

(1907-1980)

  • Václav Koutský

    (1907-1980)

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    olej, plátno, 1953, 17,3 x 46,7 cm, sign. LD VKoutský 53, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)