Václav Zykmund

(1914-1984)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Hold fetišismu

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.800.000 CZK (112.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 1935, 62 x 49,5 cm, sign. LD V. Zykmund, 35, rám, LD autorsky název obrazu, český malíř, grafik, fotograf a výtvarný teoretik studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze u prof. Cyrila Boudy a prof. Oldřicha Blažíčka. Zykmund působil také jako vysokoškolský pedagog. Byl s…

    Aktuální cena: 2.800.000 CZK (112.000 €)

    Odhadní cena: 3 500 000 - 4 000 000 CZK

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Andre Breton - Vzduch vody

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 13:31

    sešit, 24 x 15 cm, 1. svazek edice Ra, Praha, 1937, typ. B. Lacina, il. V. Zykmund, přel. Šuber a Zykmund, ex. 97/400, brož. vazba s obálkou, nestr., uvolněné listy, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)