Bohumil Klimeš (Kozina)

(1881-1949)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Kojící (podle J. Mánesa)

    Položka č.: 1252

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:41

    lept, 1921, 13,2 x 10 cm, značeno PD v desce Dle J. Mánesa ryl B. Kozina 1921, rám, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Bohumil Klimeš (Kozina)

    (1881-1949)

    Portrét dámy v klobouku

    Položka č.: 258636

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:29

    olej, karton, cca 1914-18, 40 x 34 cm, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, absolvent akademie ve Stuttgartu, žák prof. F. Klimeše

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)