Břetislav Jüngling

(1921-1980)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Figura

    Položka č.: 966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:05

    litografie, 1970, 20 x 13 cm, sign. LD Jüngling 70, autorský tisk, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)