Božena Vohánková

(1881-1957)

  • Božena Vohánková

    (1881-1957)

    Údolí sv. Petra

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:16

    olej, plátno, 1946, 49 x 65 cm, sign. LD B. Vohánková 1946, rám, soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Božena Vohánková

    (1881-1957)

    Les

    Položka č.: 196

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 18:15

    olej, plátno, 65 x 49 cm, sign. LD B. Vohánková, rám, soukromá studia u malíře krajin V. Březiny, akad. Collarossi v Paříži; působení v Mladé Boleslavi

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu