Ludvík Dobeš

(1914-1979)

  • Ludvík Dobeš

    (1914-1979)

    Vysoké Tatry

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 16:20

    olej, malířská lepenka, 65 x 82,5 cm, sign. PD Ludva Dobeš, rám, studium na ŠUŘ v Brně

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu