Jaroslav Šámal

(1914-1988)

  • Jaroslav Šámal

    (1914-1988)

    Diptych

    Položka č.: 1030

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:09

    2x litografie, 80. léta, 8 x 18; 11 x 7 cm, sign. PD Jar. Šámal, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)