Spytimír Bursík

(1924)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:06

    litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:08

    litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Spytimír Bursík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:06

    kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)