Ladislav Stejskal

(1910-1983)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 1065

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 09. 2020 17:23

    monotyp, 1967, 31,8 x 45,8 cm, sign. PD L. Stejskal 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 547

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 1965, 34 x 47 cm, sign. PD L. Stejskal 65, rám, č. 17/90, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Z Doudlebska

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 19:16

    monotyp, 1967, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 67, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    U požáru

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2019 17:22

    olej, papír, 34 x 48,4 cm, sign. LD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem (PF 1965)

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 17:32

    litografie, 1965, 13 x 19 cm, sign. PD L. Stejskal 65, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s hroznovým vínem (PF 1961)

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 17:08

    litografie, 1960, 13 x 20 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem (PF 1961)

    Položka č.: 63

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 17:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Výstavní plakát - Ladislav Stejskal, Jihočeská krajina

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2019 22:17

    tisk, plakát, 1985, 80 x 50 cm, vydala Městská galerie ve Vodňanech, přeloženo, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Ženci

    Položka č.: 218539

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 23:32

    tempera, papír, 1943, 44 x 60 cm, sign. LD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom

    Položka č.: 218538

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 23:30

    lavírovaná tuš, papír, 36,8 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Položka č.: 218537

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 23:28

    pastel, papír, 52 x 40 cm, sign. PD v kresbě L. Stejskal, papír při okraji pomuchlán, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 235071

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 08. 2020 21:38

    tuš, akvarel, papír, 1956, 44,3 x 34,7 cm, sign. LD L. Stejskal 56, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Žumberk

    Položka č.: 218506

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2020 23:02

    pastel, papír, 50,5 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu