Antonín Gavlas
Úsvit
Položka č.: 281438Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 18:43
akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. PD Gavlas, rám, žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)