Alois Lukášek

(1911-1984)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Zima na Pasekách

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:31

    olej, lepenka, 36,5 x 46,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Vesnice

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:26

    olej, lepenka, 29 x 69 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Náves ve Vlachovcích

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:23

    olej, lepenka, 19,5 x 59,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Zima v Makový

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 10. 2020 18:22

    olej, lepenka, 19 x 59 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 247

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 09. 2020 15:00

    olej, lepenka, 18 x 28 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Položka č.: 246

    olej, lepenka, 1939, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD Lukášek 39, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Smrček- Náves

    Položka č.: 244

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    olej, lepenka, 19 x 39 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Rybník na lukách

    Položka č.: 239

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    olej, lepenka, 19,5 x 50 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Květina

    Položka č.: 236

    olej, lepenka, 70 x 30 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Červená kytice

    Položka č.: 234

    olej, sololit, 69 x 29 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Květen

    Položka č.: 231

    olej, lepenka, 23 x 53 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    olej, lepenka, 33 x 18,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Na lukách

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    olej, sololit, 19 x 34 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Rybník

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    olej, lepenka, 53 x 87 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Stromy na podzim

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    olej, lepenka, 54 x 89 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Vchod do Smrčku

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Kytice v tmavé váze

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    olej, lepenka, 88 x 54 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Cesta

    Položka č.: 189

    olej, lepenka, 1946, 39 x 49 cm, sign. PD Lukášek 46, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Pohled do krajiny

    Položka č.: 188

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    olej, lepenka, 53 x 98,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Na hranicích u Děčína

    Položka č.: 185

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    olej, plátno, 68,5 x 99 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 6.800 CZK (272 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Kosatce

    Položka č.: 216

    olej, lepenka, 73,5 x 44 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Tání u Hodonína

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    olej, plátno, 33,5 x 48,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Nové Město

    Položka č.: 212

    olej, lepenka, 32,5 x 67,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, papír, 79 x 48,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Nad vesnicí - Býšovec

    Položka č.: 209

    olej, lepenka, 49 x 68,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Vchod do vesnice

    Položka č.: 207

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    olej, lepenka, 33 x 62 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Zátiší s chlebem

    Položka č.: 204

    olej, plátno, 31 x 49 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Žďársko - Vysočina

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    olej, lepenka, 48 x 73,5 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Alej

    Položka č.: 202

    olej, lepenka, 68 x 48 cm, sign. PD Lukášek, rám, žák prof. Nejedlého a Sychry, člen SVU Aleš v Brně, SČVU

  • Alois Lukášek

    (1911-1984)

    Květy podzimu

    Položka č.: 217