Jan Gemrot
(1983)
Ptáci
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 17:29
litografie, 2012, 42 x 69,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 12, č. 88/100
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Jan Gemrot
(1983)
Selfcontained
Položka č.: 267543Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2022 20:39
litografie, 2018, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2018, 98/117
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)