Boris Jirků

  • Boris Jirků

    Z cyklu Kejklíři

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1989, 97 x 68 cm, sign. PD Boris Jirků 89, rám, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Boris Jirků

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    serigrafie, 21 x 15 cm, sign. PD Boris Jirků, autorský tisk, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Ženský akt

    Položka č.: 665

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:13

    lito-offset, 1999, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků , pasparta, č. 46/100, LH značeno Boris Jirků 99, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Před zrcadlem

    Položka č.: 664

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 11:03

    lito-offset, 1995, 21 x 19,8 cm, značeno PD Boris Jirků 95, pasparta, č. 23/150, v dolní části mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Tanec moci

    Položka č.: 170

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    serigrafie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Boris Jirků, autorský tisk, mírně ohnuté rohy, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)