Jan Antonín Pacák

(1941-2007)

Spoluvytvářel naši rockovou scénu, ale byl hlavně výtvarník věnující se celé škále technik a vytvořil jedinečnou kolekci keramiky ve svém kobaltovém období. Vytvářel grafiky pro televizi, publikoval ilustrace v periodicích Hudební rozhledy, Světová literatura, Čs. architekt etc. Výtvarný pedagog a středo i vysokoškolský pedagog. Zastoupený ve sbírkách NG, Galerie hl.m.Prahy v Japonsku, USA a jinde ve světě.

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Kresby, dřevořezy a několik obrazů

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 14:52

    Plakát - katalog, vyd. k výstavě v galerii Mladá Fronta, Praha, 1986, 1 list, 43,5 x 31 cm, v polovině přeložen, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Jan Antonín Pacák 60

    Položka č.: 793

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:00

    bibliofilie, 1x sign. dřevoryt J.A. Pacák (varianta B, 46/60), text Vl. Suchánek a básníka P. Vrby, vyd. Zd. Šíma a P. Mach, 2001, ex. B46/60, 1x dvojlist a 1x grafický list v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Jan Antonín Pacák 60

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 11. 2018 23:02

    Bibliofilie, 1x sign. dřevoryt J.A. Pacák (varianta A 46/60), text Vl. Suchánek a básníka P. Vrby, vyd. Zd. Šíma a P. Mach, 2001, ex. A46/60, 1x dvojlist a 1x grafický list v pův. obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    RUR II

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2018 05:54

    dřevoryt, 1989, 65,5 x 45 cm, sign. DU Jeňýk Pacák 1989, 5/20, na zadní straně značeno autorským razítkem, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 1.400 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Moje Krajina

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (893 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    podglazurní malba kobaltem , 35 x 43 cm, nesign., nerámováno, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 25.000 CZK (893 €)

  • Jan Antonín Pacák

    (1941-2007)

    Položka č.: 241740

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2020 15:30

    dřevoryt, 1980, 26,5 x 18 cm, sign. DU Jeňýk 80, č. 30/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Sychry a A. Paderlíka, člen SČUG Hollar, Tolerance

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu