Karel Chaba

(1925-2009)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Malířství

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2021 15:00

    bibliofilie, 27 x 22 cm, sign. linoryt za titulem K. Chaby, vydal Karel Chaba, DPT studio, 2003, úvodní text Bohumil Hrabal, 40 celostránkových barevných reprodukcí, 46 s., brož., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    K Velkopřevorskému náměstí

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2021 15:00

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. PD Chaba, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítkem čfvu, jeden z nejbarevnějších českých malířů, Karel Chaba, proslul jásavými malbami pražských zákoutí, které se mu staly celoživotní inspirací. Ač se Chaba odkazoval k malířským velikánům jako byl Chagall či M…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.560 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Maltézské náměstí

    Položka č.: 19650

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA:
    12. 01. 2019 20:40

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Čertovka

    Položka č.: 245846

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 06. 2021 20:26

    litografie, 1983, 39,5 x 30,5 cm, sign. PD Karel Chaba 83, č. 61/200, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Náměstí v Paříži

    Položka č.: 255114

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2021 15:33

    litografie, 1981, 30 x 20 cm, sign. DU Karel Chaba 81, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Mánes

    Položka č.: 255113

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2021 15:32

    suchá jehla, 1995, 19,8 x 19,7 cm, sign. PD Karel Chaba, č. 70/150, vydal Spolek českých bibliofilů, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Mánes

    Položka č.: 252446

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 19:06

    plakát, tisk, 1984, 44 x 31 cm, sign. PN Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Kampa

    Položka č.: 252445

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 01. 2021 19:05

    plakát, tisk, 1988, 44 x 31 cm, sign. PN Karel Chaba, soukromé studium

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)