Josef Heřman

(1900-1956)

  • Josef Heřman

    (1900-1956)

    Kytice lučních kvítí

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:34

    olej, lepenka, 1940, 40 x 50 cm, sign.PD J. Heřman 40, rám, žák prof. V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, spoluzakladatel satirického časopisu Trn

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)