L averze
Položka č.: 1036Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:24
serigrafie, 17,5 x 22 cm, rám
Aktuální cena: 2.270 CZK (95 €)
Lalerte
Položka č.: 1035Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:17
serigrafie, 17,5 x 21 cm, rám
Aktuální cena: 420 CZK (18 €)
Hlava muže
Položka č.: 1037Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:16
serigrafie, 10,5 x 8 cm, rám
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Položka č.: 940Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 15:42
olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Položka č.: 600Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Hlava selky I
Položka č.: 788Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:42
olej, dřevo, 19 x 16,8 cm, sign. PD, rám, rám otlučený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)