Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Kronikář
Položka č.: 95Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:34
pastel, tužka, pauzovací papír, 1933, 13,7 x 10,6 cm, sign. PD V. Fleissig 1933, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malba na dům
Položka č.: 93Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:32
tuš, běloba, pauzovací papír, 1938, 12 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, novoročenka, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Horská krajina
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:30
tužka, papír, 1929, 15,3 x 9,5 cm, monogr. LN VF 1929, Ex libris Svatopluk Samek, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena se lvem
Položka č.: 90Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:29
tuš, pauzovací papír, 1932, 15 x 11,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris A. Lhota, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Knihovna alchymisty
Položka č.: 89Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:28
tužka, pauzovací papír, 14,3 x 9,5 cm, Ex libris Zdeněk Šimánek, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Alchymista
Položka č.: 88Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:27
tužka, pauzovací papír, 1932, 15,8 x 11,2 cm, sign. LD V. Fleissig 1932, Ex libris Mr. Marco Birnholz, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Noční květina
Položka č.: 87Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:26
tužka, pauzovací papír, 11 x 10,2 cm, Ex libris Olga Falladová, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tesař
Položka č.: 86Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:25
tužka, pauzovací papír, 17,5 x 11,8 cm, Ex libris Jaroslav Novotný, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Mein Buch
Položka č.: 85Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:24
uhel, pauzovací papír, 1932, 15,2 x 10,8 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris Wilhelm Müller, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zátiší s malířským náčiním
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:23
pastel, tužka, pauzovací papír, 1933, 12,8 x 9,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1933, Ex libris Fr. Lehrer, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena s malířským náčiním
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:22
uhel, papír, 1932, 11,5 x 10 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris J. Rittslein, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Vánoční přání
Položka č.: 81Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:20
tužka, pauzovací papír, 11,3 x 10,3 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ex Libris (malíř)
Položka č.: 80Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:19
pastel, tužka, pauzovací papír, 16 x 12,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Kroužek rodáků a přátel Českého Krumlova
Položka č.: 79Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:18
tužka, pauzovací papír, 14 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena na kameni
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:17
tužka, pauzovací papír, 1934, 15,7 x 11,3 cm, text: Nejlepší pohodu v roce 1935 přeje Otakar Hofta, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zubař
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:16
pastel, tužka, papír, 1933, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Dr. Leicht, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Pokoj malíře
Položka č.: 76Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:15
tužka, pauzovací papír, 16 x 13,8 cm, Ex libris Boh. Hradečný, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ruské oslavy
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:14
tužka, pauzovací papír, 15,5 x 15 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Knihy
Položka č.: 74Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:13
tužka, pauzovací papír, 15,8 x 11 cm, Ex libris M. Birnholz, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Nahá pradlena
Položka č.: 72Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:11
tužka, pauzovací papír, 22,5 x 16 cm, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Čarodějka
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:10
tužka, pauzovací papír, 22,8 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Múza
Položka č.: 68Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:07
pastel, tužka, pauzovací papír, 1932, 22,5 x 14 cm, sign. PD Fleissig 1932, Ex Libris Kunst, ohlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ex libris s husitským motivem
Položka č.: 66Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:05
tužka, pauzovací papír, 1939, 18,1 x 12 cm, sign. PD Fleissig 39, Ex libris Ludvík Feigl, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Judaismus
Položka č.: 65Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:04
tužka, pauzovací papír, 1953, 18,8 x 14 cm, Ex libris Dr. Lustig Istvan, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malíř
Položka č.: 64Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:03
tužka, pauzovací papír, 1933, 20,5 x 14,3 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Láďa Ehrlich, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Svatý Petr
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:02
tužka, pauzovací papír, 1941, 19,6 x 12,5 cm, sign. PD Fleissig 1941, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ex libris
Položka č.: 62Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 11:01
tužka, pauzovací papír, 1940, 19,5 x 12,7 cm, sign. Na zadní straně Fleissig 1940, Ex libris Fr. Kratochvíl, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena s knihou
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:59
pastel, tužka, pauzovací papír papír, 1933, 20,5 x 15,8 cm, sign. PD Fleissig 1933, ohlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Noční růže
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:58
akvarel, tuš, papír, 1939, 25,5 x 18,5 cm, sign. PD Fleissig 39, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena na louce
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 10:55
tuš, papír, 1925, 12,2 x 12 cm, sign. PD Fleissig 1925, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)