Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Akt

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:44

    litografie, 21 x 15 cm, sign. PD Kbeneš, 139/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Pegas

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:41

    litografie, 2006, 12 x 8 cm, sign. DU Kbeneš 06, č. 55/190, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Milostná hudba

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:40

    litografie, 1975, 19,5 x 13 cm, sign. PD Karel Beneš 75, č. 81/180, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:39

    litografie, 1998, 12,4 x 8,5 cm, sign. DU Kbeneš 98, č. 164/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Piantiska

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:33

    litografie, 1986, 14,5 x 12,3 cm, sign. DU Kbeneš 86, č. 34/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klaun s houslemi

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:32

    litografie, 1981, 14 x 12,7 cm, sign. PD Kbeneš 81, č. 103/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Piantiska

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:30

    litografie, 1984, 13,6 x 12 cm, sign. DU Kbeneš 84, č. 150/180, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Ptáčci

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:25

    litografie, 1977, 13,5 x 12,5 cm, sign. DU Kbeneš 77, č. 161/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Klauni

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:24

    litografie, 1987, 13 x 11 cm, sign. DU Kbeneš 87, č. 7/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Souznění s nočním městem

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:15

    litografie, 1980, 11 x 8,3 cm, sign. DU Kbeneš 80, č. 136/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Začneme znova a líp!?

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:07

    litografie, 12,2 x 8 cm, sign. DU Kbeneš , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Květina u okna

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:04

    litografie, 11,8 x 7,8 cm, sign. DU Kbeneš , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jízda králů

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:03

    litografie, 15 x 21 cm, signováno, r. 1980, ex: 76/130, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jan Žižka na koni

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:02

    litografie, 21 x 15 cm, signováno, r. 1987, ex: 72/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Jiří z Poděbrad na koni

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 10:01

    litografie, 21 x 15 cm, signováno, ex: 83/200, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Samuraj

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:54

    dřevořez, 36 x 23,1 cm, nalepeno na šedém papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Samurai

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:52

    dřevořez, 34,1 x 23,8 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, místy perforováno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Dva samurajové

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:50

    dřevořez, 35,5 x 24,2 cm, nalepeno na šedém papíru, papír pokrčený, u pravého okraje poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Bojovník s helmou

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:44

    dřevořez, 34,6 x 24,1 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Utagawa Kunisada

    (1786-1865)

    Kuřák opia

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:28

    barevný dřevořez, 31,5 x 22,7 cm, značeno LD, nalepeno na černém papíru, místy pokrčeno, na dvou místech papír odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Motýlové kimono - samuraj

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:24

    barevný dřevořez, 36 x 23,9 cm, nalepeno na papíru, pravý dolní roh papíru natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kopí

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:23

    barevný dřevořez, 36 x 23,6 cm, nalepeno na černém papíru, pravý horní roh papíru poškozený, na papíru několik skvrn od vody (v techto místech je barva rozpitá), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Tsukioka Yoshitoshi

    (1839-1892)

    Samurajská přísaha

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:16

    kolorovaný dřevořez, 1880, 16,1 x 22 cm, nalepeno na černém papíře, uprostřed přeloženo, u horního okraje papíru dva neptrné zářezy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Utagawa Hirosada

    (1810-1864)

    Boj (triptych)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:14

    kolorovaný dřevoryt, dva krát 24,2 x 17,1 a 24,5 x 17,1 cm, značeno v tisku PD, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Kodai Fish

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:06

    dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Shunga

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:04

    dřevoryt, 1890, 22,8 x 36 cm, rám, uprostřed přeloženo; v horní části uprostřed zašpiňeno od barvy, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    S kočkou na lavičce

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:03

    tuš, papír, 14,7 x 21 cm, sign. PD A Born, rám, kreslíř, grafik a ilustrátor, jehož dílo je důvěrně známo mnoha generacím. Svým zcela nezaměnitelným výtvarným projevem ztvárnil svérázné postavičky s nezpochybnitelnou dávku bizarnosti a specifickým humorem. , studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. …

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Vesmír II

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    akryl, plátno, 2011, 40 x 40 cm, sign. vzadu Patrik Hábl 2011, rám, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, je publikována v…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 60 000 - 80 000 Kč CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    ...jseš tam, kam jsi šel, ale kde jsi nechtěl být...

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    olej, akryl, karton, 1974, 49 x 48 cm, sign. PD Bělocvětov 74, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz předevší…

    Aktuální cena: 59.000 CZK (2.459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 80 000 - 100 000 Kč CZK

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Kluci s turbínami

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    tempera, papír, 2010, 50 x 70 cm, sign. PD Typlt 10, rám, vydařená silně expresivní a koloristicky výrazná práce od čelného představitele současné české malby, který ve svém díle zhodnocuje výsledky školení u významných profesorů na českých a německých uměleckých školách, jež dále zcela osobitým způ…

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 45 000 - 60 000 Kč CZK

Instagram

Facebook