• Jiří Chadima

    Večer

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 09:21

    tempera, sololit, 2019, 20 x 60 cm, sign. PD Chadima 19, rám, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Jaroslav Róna

    Noc na prérii

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 09:00

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Petr Ptáček

    Britten U.S.A

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:20

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Sphinx Benzin

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:19

    litografie, 2018, 22,5 x 41,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, č. 58/70

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Mona Motor

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:18

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Dívka a blimp

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:17

    litografie, 2016, 37 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 46/60

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1968)

    VW - T1

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:16

    litografie, 2011, 18 x 30,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č.43/80

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cord - Rekordní jízda

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Bittern

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:14

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Cadillac

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:13

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Nokturno

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:12

    litografie, 2019, 9,3 x 23,9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 23/80

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Blue Bird

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:11

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    Remorkér v mlze

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:10

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Petr Ptáček

    (1968)

    L & K

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:09

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Petr Ptáček

    Skyway motor oil can, Airway motor oil can

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:08

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 53/70

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Petr Ptáček

    ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:07

  • Petr Ptáček

    Nádraží

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:06

    litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 35/60

  • Petr Ptáček

    Tigermoth

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:05

    litografie, 2006, 26 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 63/100

  • Petr Ptáček

    Comet

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:04

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)

  • Petr Ptáček

    Řiditelný balon

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:03

  • Petr Ptáček

    Vynořená

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:02

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:01

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 46/100

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Marko Čermák

    Rychlé šípy - signovaný plakát

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2021 12:00

    tisk na papíru, 2020, 50 x 70 cm cm, sign. LD Marko Čermák

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Balónky

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:14

    litografie, 2020, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 104/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Tomáš Bím

    Žlutý dům

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:11

    litografie, 2020, 48,3 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 85/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Tomáš Bím

    Babeta

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:06

    litografie, 2012, 60 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 30/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Bím

    V ohradě

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:04

    akryl, plátno, 2019, 35 x 50 cm, sign. PD Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK

  • Tomáš Bím

    Červená garáž

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:02

    litografie, 2020, 48,5 x 38 cm cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 4/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Tomáš Bím

    Žralok

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:01

    litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 45/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Karkulka

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:00

    litografie, 2014, 14,5 x 21 cm, sign. LN Bím 14, č. 87/180, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)