• .

    Aukce č. 16, Aukční dům Greisen

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:25

    aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 90 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • .

    Aukce č. 20, Aukční dům Greisen

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:24

    aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 76 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • .

    Aukce č. 18, Aukční dům Greisen

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:23

    aukční katalog, Vydal Aukční dům Greisen, Praha, 2006, 134 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • .

    Art Mozaika aukční katalog

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:22

    aukční katalog, Vydal Art mozaika, Praha, 2017, 115 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • .

    František Stolař

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:21

    sešit, Vydala galerie Greisen, Praha, 2012, 102 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • .

    Revue Art 3/18

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:18

    sešit, Vydalo Revue Art, Praha, 2018, 84 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • .

    Art + antiques, únor 2005

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:16

    sešit, Vydala Galerie Brno, Brno, 2005, 144 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • .

    Art + antiques, léto 2013

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:15

    sešit, Vydal Ambit Media, a.s., Praha. 2013, 112 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • .

    Analogmag 01

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2024 10:06

    sešit, Vydal Analogmag, Praha, 2012, 59 stran, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jiří Slíva

    Café service

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:34

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Tomáš Bím

    Šapito

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:31

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Tomáš Bím

    Železniční most

    Položka č.: 61

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:30

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris MuDr. Ivan Kraus

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:29

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    V balónu nad mraky (Ex libris Věra Marvanová)

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:19

    litografie, 2005, 8,5 x 11,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, autorský tisk

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    Radost

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:16

    litografie, 2000, 17 x 22 cm, sign. DU Iva Hüttnerová 2000, a. t., žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Tomáš Bím

    Petřín

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:10

    litografie, 19 x 12 cm, sign. PD Bím, rám, č. 89/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 20:09

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Jiří Slíva

    Robota

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:56

    litografie, papír, 32 x 40 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 1/45

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Jiří Slíva

    Kosher Blues

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 5.200 CZK (217 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:54

    litografie, papír, 28 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 25/50

    Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)

  • Jiří Slíva

    Come Here, Darling!

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:53

    litografie, papír, 29 x 40 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 29/40

  • Jiří Slíva

    Coffee Island

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:51

    litografie, papír, 43 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 8/45

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jiří Slíva

    Royal Merlot

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (225 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:50

    litografie, papír, 43 x 32 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 13/45

    Aktuální cena: 5.400 CZK (225 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 2013

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:36

    litografie, 2012, 19 x 10,5 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF Tomáš Svoboda 1998

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:35

    litografie, 1997, 21 x 10 cm, sign. PD A. Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Adolf Born

    (1930-1990)

    Ex libris František Nový

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:34

    litografie, 17 x 13 cm, sign. PD A. Born, č. 22/180

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1996 Tomáš Svoboda

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:33

    litografie, 1995, 21,3 x 10,7 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2000 Tomáš Svoboda

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:32

    litografie, 1999, 21,4 x 10,5 cm, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

  • Tomáš Bím

    Pozvánka na tradiční setkání

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:31

    serigrafie, 28 x 19 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016 Tom Svoboda

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2024 19:30

  • Jiří Šlitr

    (1924-1969)

    Nástěnný kalendář 2004

    Položka č.: 30

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2024 18:32

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 42 x 29,7 cm, Rychnov nad Kněžnou, Jiřímu Šlitrovi (1924-1969) k osmdesátinám , kompletní, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)