• Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 15

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 60,6cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 14

    Položka č.: 144

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 28,9 x 44,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 13

    Položka č.: 143

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. vpravo uprostřed v praporu VKubašta, 29,1 x 60cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 12

    Položka č.: 142

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,6 x 46,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 9

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,1 x 20,5cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 8

    Položka č.: 138

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,3 x 24,1cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 7

    Položka č.: 137

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. uprostřed VK., 29,3 x 24,3cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 6

    Položka č.: 136

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 27,8 x 22cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 5

    Položka č.: 135

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 28,7 x 20,7cm, skici tužkou na protilehlé a zadní straně papíru, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 4

    Položka č.: 134

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,3 x 23,7cm, autorská poznámka tužkou v kresbě, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 3

    Položka č.: 133

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 23,7cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 2

    Položka č.: 132

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,2 x 24cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Nerealizovaný návrh obálky Folk and Fairy Tales č. 1

    Položka č.: 131

    akvarel, tužka, tuš, papír, sign. monogr. PD VK., 29,4 x 27cm, při okrajích mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Sborník Martinu Dyrynkovi

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    bibliofilie, sign. perokresba Z. Vlach, vyd. SČB, Praha, 1991, ex. 189/250 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 7, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jiří Staněk

    S. Antošová: Dvakrát pro přátele

    Položka č.: 166

    bibliofilie, sign dvoubar. perokresba J. Staněk, vyd. SČB, Praha, 1991, ex. 214/250 s podpisem autorky a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 6, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ota Janeček

    J. Hořec: Listy Anežce České

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    bibliofilie, sign. linoryt O. Janeček, vyd. SČB, Praha, 1990, ex. 239/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 4, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. B…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Suchý

    Pokušení sv. Antonína

    Položka č.: 163

    bibliofilie, podpis J. Suchého v tiráži, použito perokresby J. Šlitra, vyd. SČB, Praha, 1989, ex. 150/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 3, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    K. Čapek: Kterak se čtou knihy

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    bibliofilie, sign. litografie A. Born, vyd. SČB, Praha, 1988, ex. 66/200 s podpisem M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 1, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof.…

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Marco Polo

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo, 44x33cm, vyd. Artia, Praha, 1959, první vydání, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Děda Mráz

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    leporelo, třístranné rozkládací leporelo, 66x32cm, vyd. VDI Obzor, Plzeň, 1991, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Prales

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    leporelo, dvoustranné rozkládací leporelo, 45x33 cm, vyd. Artia, Praha, 1954, první vydání, uvnitř přiložen pětijazyčný popis vyobrazených zvířátek, plátěný hřbet, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Kryštof Kolumbus

    Položka č.: 157

    leporelo, třístranné rozkládací leporelo s otočným kormidlem na zadních deskách, 68x32cm, vyd. Bancroft, Londýn, 1954, první vydání (později se vyráběli dvoustranné verze bez textu), anglický text, plátěné hřbety, krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. En…

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Tip + Top mezi auty

    Položka č.: 155

    leporelo, obs. 6 obrazů, vyd. Artia, Praha, 1963, původně v italském jazyce, zbylý náklad předělán do českého jazyka - texty uvnitř a text mezi auty na obálce přelepen, plátěný hřbet, několik flíčků na papíře, jinak krásný, intaktní stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. …

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Popelka (Japonsky)

    Položka č.: 153

    leporelo, obs. původních 8 obrazů (novější vydání postrádají první a poslední obraz), vyd. Artia, Praha, 1967, japonsky, plátěný hřbet, intaktní, výborný stav, včetně pohybových částí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

  • Adolf Vondra

    M. Horníček: Jeden den pouhý jen

    Položka č.: 180

    bibliofilie, 2x sign. perokresba A. Vondra, vyd. SČB, Praha, 2000, ex. 153/230 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 20, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Viktor Karlík

    Andrej Stankovič: Obskurník

    Položka č.: 179

    bibliofilie, dvoubar. sign. perokresba V. Karlík, vyd. SČB, Praha, 1999, ex. 21/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 19, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Koudelka

    Fr. Mašek: Sen plný moře

    Položka č.: 178

    bibliofilie, dvoubar. sign. perokresba Fr. Koudelka, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 144/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 18, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F.…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    K. Fron: Barvy

    Položka č.: 177

    bibliofilie, dvoubar. sign. perokresba V. Suchánek, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 47/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 17, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. B…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vlasta Dyrynková

    M. Strolený: Červnové zrcadlení

    Položka č.: 176

    bibliofilie, 2x dvoubar. sign. perokresba V. Dyrynková, vyd. SČB, Praha, 1998, ex. 105/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 16, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Markéta Králová

    J.M. Tomeš: Z dálky času

    Položka č.: 175

    bibliofilie, sign. perokresba M. Králová, vyd. SČB, Praha, 1997, ex. 62/200 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 15, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)