• Ludvík Herzl

    (1877-1944)

    Liška na stopě

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:35

    olej, překližka, 48 x 64 cm, sing. LD Herzl, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Josef Heřman

    (1900-1956)

    Kytice lučních kvítí

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:34

    olej, lepenka, 1940, 40 x 50 cm, sign.PD J. Heřman 40, rám, žák prof. V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, spoluzakladatel satirického časopisu Trn

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Helena Horálková

    Zvířátka u krmení

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:33

    dřevoryt, 49,5 x 63 cm, sign. PD H Horálková 91, rám, zkušební tisk, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Skot

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:30

    olej, plátno, 40 x 45 cm, sign. PD V. Stein, rám

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Adolf Doležal

    (1898-1978)

    Notre Dame

    Položka č.: 29

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:28

    olej, plátno, lepenka, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • J. Ráž

    Štrbské pleso

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    olej, lepenka, 48,5 x 63 cm, sign. PD J. Ráž, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

    Motiv z Podkarpatské Rusi

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:26

    olej, plátno, 45 x 68 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Václav Stein

    (1888-?)

    Koně

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:23

    olej, plátno, 38 x 43,5 cm, sign. PD V. Stein, rám

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • J. Ráž

    Vysoké Tatry v zimě

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:21

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Jablko a váza

    Položka č.: 16

    olej, plátno, 37,5 x 37,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Ludvík Vacátko

    (1873-1956)

    Orba

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:20

    olej, dřevo, 48 x 64 cm, sign. PD Vacátko, rám, žák prof. V. Hynaise a V. Brožíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.417 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

    Moře

    Položka č.: 20

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:19

    olej, deska, 35 x 59 cm, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • Jaroslav Štechr

    (1904-?)

    Krajina se stromy

    Položka č.: 19

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:18

    olej, lepenka, 45 x 67 cm, sign. PD J. Štechr, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Jaroslav Štechr

    (1904-?)

    Lesnatá krajina

    Položka č.: 18

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:17

    olej, lepenka, 45,5 x 66,5 cm, sign. PD J. Štechr, rám

  • Bohumil Košábek

    (1890-1961)

    Krkonošská krajina

    Položka č.: 17

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:16

    olej, plátno, 86 x 95 cm, rám, plátno vypadává z rámu

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Richard Lander

    (1904-1980)

    Chrudim

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:14

    olej, plátno, 80 x 66 cm, rám

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace ve žluté II.

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:13

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    Rozkvetlý sloup II

    Položka č.: 10

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:09

    olej, monotyp, 58 x 25 cm, sign. LD V. Cidlinský, rám, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    Rozkvetlý sloup I

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:08

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace v zelené I.

    Položka č.: 6

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace v zelené II.

    Položka č.: 5

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:04

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace v modré II.

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:03

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace v modré I.

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:02

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Meditace ve žluté I.

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 15:01

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Miroslava Zychová

    Postava

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:54

    lept, 1980, 15 x 16,5 cm, sign. PD M. Zychová 1980, č. 24/100, žákyně prof. L. Čepeláka a K. Součka na AVU v Praze, členka spolku Pohodlí

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1963)

    Zamilovaný pár

    Položka č.: 1031

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:52

    mezzotinta, 16 x 14,5 cm, sign. PD A. Wierer, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Alois Wierer

    (1878-1963)

    Na Nových zámeckých schodech

    Položka č.: 1030

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:51

    lept, 21 x 15 cm, sign. PD A. Wierer, pasparta, pasparta pošpiněná, rozpadá se, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Jan Weber

    Ucho

    Položka č.: 1028

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:49

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jan Weber

    Triptych

    Položka č.: 1027

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:48

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 1026

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 16:47

    litografie, 1995, 18 x 13,2 cm, sign. DU K. Vysušil, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu