• Bernard Daníček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:56

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:54

    olej, lepenka, 31 x 41 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Lomnický štít

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:53

    olej, plátno, 48 x 68,5 cm, sign. PD K. Kupka, rám, platno lehce protrženo, studoval v krajinářské škole Antonína Kalvody v Běhařově, člen SČVU

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Prašná brána

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 640 CZK (27 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:52

    lept, akvatinta, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 740 CZK (31 €)

  • Jaroslava Kupková

    Slez

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:51

    Aktuální cena: 1.180 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Rozhraní Čech a Moravy

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    akvarel, lepenka, 1931, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

    Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Svratouch - Svratka

    Položka č.: 159

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:50

    akvarel, lepenka, 1930, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

  • Alois Janeček Pardubský

    (1894-1974)

    Město Přibyslav

    Položka č.: 168

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:47

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Cikánka

    Položka č.: 158

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:46

    akvarel, lepenka, 43 x 54 cm, sign. PD Jindr. Bubeníček, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Cesta v Borkách

    Položka č.: 165

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:44

    olej, plátno, 95 x 100 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Zbýšov (u Čáslavy)

    Položka č.: 163

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:42

    akvarel, tužka, papír, 1870, 9,5 x 15 cm, rám, vzadu razítko z pozůstalotsti Antonína Waldhausra, žák prof. A. Lhoty, Ch. Rubena a M. Haushofera na pražské akademii, poté studium na Akademie der bildenden Künste ve Vídni

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

  • Vavřina

    Sečská přehrada

    Položka č.: 162

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:41

    olej, plátno, 74 x 95,5 cm, sign. PD Vavřina, rám

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • Zdeněk Rykr

    (1900-1940)

    Labská krajina

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:40

    olej, plátno, 58 x 79 cm, sign. vzadu Zdeněk Rykr, rám, studium na FF UK, výtvarně samouk, jako host vystavoval s Tvrdošíjnými

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Splav u Podměstského rybníka

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:39

    pastel, papír, 53 x 66,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

    Mlhy

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:35

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Václav Jícha

    (1875-1950)

    Vítr v horách

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Popradské pleso

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.084 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:34

    olej, plátno, 1928, 180 x 150 cm, sign. PD Karel Schadt 1928, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.084 €)

  • Plháček

    Starý dům

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:32

    olej, plátno, 67 x 79 cm, sign. PD Plháček 1922, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Lesík

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:31

    olej, plátno, 66 x 90,5 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    Špýchar ve Vrábí

    Položka č.: 148

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:30

    olej, plátno, 39 x 56 cm, sign. LD Olexa, rám, žák O. Nejedlého, člen spolku Purkyně

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Eugen Hodak

    Návrat z vinice

    Položka č.: 136

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    olej, plátno, 1870, 125 x 98 cm, sign. PD Eugen Hodak, rám

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Josef Olexa

    (1901-1983)

    Špýchar ve Staré Boleslavi

    Položka č.: 147

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:26

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

    Položka č.: 132

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Josef Olexa

    (1091-1983)

    Špýchar v Hlavenci

    Položka č.: 145

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:24

    olej, plátno, 40 x 57 cm, sign. LD Olexa, rám

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • František Vavřina

    (1879-1935)

    Kaplička

    Položka č.: 143

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:22

    olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign, LD Vavřina, rám, studoval na Uměleckoprůmyslové škole a AVU v Praze v krajinářské speciálce R. Ottenfelda

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Kytice s šeříkem

    Položka č.: 131

    olej, plátno, 83 x 60,5 cm, sign. PD a PN Josef Zamazal, rám, vzadu štítky s popisem, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Georgi Christov

    (1897)

    Skalnaté pobřeží U Sozopoli

    Položka č.: 142

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:21

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

  • František Hanuš Hérink

    (1889-1959)

    Zima

    Položka č.: 141

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:20

    Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu

    Krajina s domem

    Položka č.: 138

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:17

    olej, lepenka, 35 x 41 cm, rám

  • František Kubíček

    (1872-?)

    Vesnice v krajině

    Položka č.: 137

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:16

    olej, plátno, 32 x 49 cm, sign. LD Kubíček Fr., rám, žák prof. M. Pirnera na pražské Akademii