• Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Baletky I., 1941

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:55

    autorizovaný laser print A4, 1941, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola )

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Jan Werich na rybách II., 1947

    Položka č.: 26

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:54

    autorizovaný laser print A4, 1947, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola )

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Položka č.: 25

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:53

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Jan Werich na rybách I., 1947

    Položka č.: 24

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:52

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Miloš Havel, 1942

    Položka č.: 23

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:51

    autorizovaný laser print A4, 1942, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola )

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    V zrcadle, 1940

    Položka č.: 22

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:50

    autorizovaný laser print A4, 1940, 21 x 30 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola )

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Akt ve vaně, 1940

    Položka č.: 16

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:44

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Ludwig

    (1919-1977)

    Akt- kolena (detail), 1947

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 07. 2023 18:43

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Andrej Rudavský

    (1933)

    Položka č.: 248

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 18:07

    litografie, 1987-91, 24 x 29 cm, sign. DU Andrej Rudavský, rám, č. 35/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 17:47

    tempera, papír, 1986, 62,3 x 45,2 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • František Studený

    (1911-1980)

    Zátiší s rybami

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 17:27

    olej, malířská lepenka, 1962, 22 x 28 cm, sign. PD St, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Ladislav Steňko

    Podhorská říčka

    Položka č.: 193

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 17:12

    olej, sololit, 2003, 31 x 31 cm, sign. PD Steňko 03, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Villon

    Položka č.: 170

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 16:49

    litografie, 43,5 x 27 cm, sign. PD Jan Bauch, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Květa Fulierová

    Letní noc

    Položka č.: 151

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 16:30

    litografie, 1970, 22,5 x 45 cm, sign. PD Květa Fulierová 1970, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Adéla Matasová

    Slunečnice

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 16:16

    sítotisk, 2008, 46 x 46,5 cm, sign. PD Adéla Matasová 2008, č. 69/75, Adéla Matasová je českou sochařkou, malířkou a multimediální umělkyní, která na tuzemské výtvarné scéně působí již od 60. let minulého století. Ve své prvotní tvorbě pracovala s přírodními materiály, ale později se zaměřila na pro…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Zdeněk Miler

    (1921-2011)

    Továrna

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 14:49

    tuš, běloba, papír, 1948, 25,4 X 36.4 cm, oboustranná kresba, návrh ke krátkému filmu O milionáři, který ukradl slunce (1948), skvrny na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, působil ve studiu Bratři v triku pod vedením J. Trnky

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Strom

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 14:38

    tuž, papír, 1968, 21 x 30 cm, sign. PD Smetana 68, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Koník

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 15:30

    dřevoryt, 11 x 8 cm, sign. DU F. Peterka, pasparta (vyskleno), PD Magdaléně, na papíru drobounké žluté flíčky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Husy

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 15:02

    tužka, akvarel, papír, 1928, 17,2 x 29,5 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

  • Alois Moravec

    U žebříku

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:26

    suchá jehla, 1920, 9 x 7,5 cm, sign. PD A, Moravec, soupis č. 143, zažloutlý papír; u okrajů lehce ohmataný, levý dolní růžek papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Um…

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    V létě

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:24

    suchá jehla, 1921, 7,4 x 8,8 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 161, zažloutlý papír; místy drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočes…

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Vršatec

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:22

    lept, 1920, 7,5 x 10,1 cm, sign. PD A. Moravec, LH Vršatec; soupis č. 134, zažloutlý papír; levý dolní roh zašedlý a lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké bes…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alois Moravec

    U Všech Svatých (Plzeň)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:20

    suchá jehla, akvatinta, 1926, 12,1 x 12,7 cm, sign. PD A. Moravec 1926, 3., LH u Všech Svatých Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Uměl…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Alois Moravec

    Sv. Mikuláš (Plzeň)

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:18

    suchá jehla, 1926, 12 x 12,9 cm, sign. PD A. Moravec 26, 3., LH Sv. Mikuláš Plzeň, zažloutlý papír; po okrajích pokrčený u horního okraje papír místy ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Plzeň

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:16

    suchá jehla, 1925, 12,2 x 13 cm, sign. PD A. Moravec 1925, 1. tisk, papír zažloutlý, u okraju lehce zašlý, levý horní roh pokrčený; u levího horního rohu a spodního okraje papíru šedá šmouha, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Pr…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Plzeň

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:12

    suchá jehla, 1926, 12,2 x 13 cm, sign. PD P. A. Weingovi uctivě A Moravec 1926, 1. tisk, LH Plzeň, zažloutlý papír, místy zašlý; levý horní roh papíru pokrčený a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M.…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Alois Moravec

    Ve dveřích chléva

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 06. 2023 15:06

    linoryt, 1925, 18,4 x 10,4 cm, sign. PD A. Moravec, soupis č. 215, pravý horní roh a dolní okraj papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, J…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Hradčany

    Položka č.: 67

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 11:06

    litografie, 14,3 x 23 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu

    Vyšehrad

    Položka č.: 64

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 11:03

    litografie, 1974, 14,7 x 20,8 cm, sign. PD nečitelně, č. 64/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2023 10:57

    lept, 8,5 x 7,2 cm, značeno v tisku PD VF, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu