• Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Pan Prsteníček

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

    litografie, 1971, 22 x 8,5 cm, sign. DU Pacovská 71, č. 1/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Květa Pacovská

    (1928-2023)

    Vláček

    Položka č.: 143

    litografie, 1970, 12 x 17 cm, sign. PD Pacovská 70, č. 70/200, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Slíva

    Tango legale

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 4.700 CZK (196 €)

    litografie, 39 x 27 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 32/50, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.700 CZK (196 €)

  • Josef Bolf

    (1971)

    Mimo čas

    Položka č.: 139

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    litografie, 2018, 35 x 45,4 cm, sign. Josef Bolf 2018, č. 30/190

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Jaroslav Róna

    Portrét manželů B.

    Položka č.: 138

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 58/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládají…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • František Skála

    Na počátku

    Položka č.: 137

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    litografie, 2015, 48,5 x 35 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 33/200

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Nahoru dolů

    Položka č.: 132

    litografie, 2009, 60 x 41,5 cm, sign. PD A. Lamr 09, č. 7/24, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Marko Čermák

    Širokko

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    serigrafie, 2021, 46,5 x 67,4 cm, sign. PD Marko Čermák, č. 50/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Marko Čermák

    Jan Tleskač

    Položka č.: 130

    serigrafie, 2021, 46 x 68,5 cm, sign. LD Marko Čermák, rám, č. 91/100, studium na Vysoké škole pedagogické v Praze

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Jozef Danglár

    Vincent, Jules & Andy

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    serigrafie, 60 x 84 cm, sign. PD Jo. Gertli Danglár, č. 1/5

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Bedřich Budil

    (1943-2021)

    Rudolf II.

    Položka č.: 224

    olej, plátno, 1985, 45 x 65 cm, sign. PD Budil 85, Bedřich Budil (1943) je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba je spojena s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují různé krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných kombinacích. Zac…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Ivan Bukovský

    Postava II.

    Položka č.: 217

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Ivan Bukovský

    Postava

    Položka č.: 216

    tempera, olej, papír, 2020, 42 x 29,5 cm, sign. PD Bukovský 2020, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny Lipany, SČVU a SVU Mánes

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Nákladní vlak

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    akryl, plátno, 2016, 54 x 45 cm, sign. vzadu Molín, Štěpán Molín, absolvent Akademie výtvarných umění v ateliéru M. Rittsteina, je současným českým malířem, v jehož tvorbě nalezneme mnohá známá i neznámá místa. V obrazech z posledních let se zaměřuje na zobrazení různých zákoutí Prahy, která zachycu…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Jan Skorka Lauko

    (1966)

    Pivovárek (Kde se pivo vaří...)

    Položka č.: 112

    olej, plátno, 2021, 70 x 80 cm, sign. PD Jan Skorka Lauko 2021, klínový rám, Jan Skorka Lauko se narodil roku 1966 v Levicích na jižním Slovensku, v současné době žije v malé obci u Kutné Hory. Původní profesí pedagog se dnes věnuje olejomalbě, kresbě a grafice, ilustroval několik knih. Je označován…

  • Zdeněk Raiser

    Generál Nobile a Fr. Běhounek přelétávají Kozinův statek

    Položka č.: 111

    akryl, plátno, 2020, 70 x 50 cm, sign. PD Raiser 20, klínový rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti př…

  • Zdeněk Raiser

    Střelená nevěsta

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)

    akryl, plátno, 2019, 40 x 60 cm, sign. PD Raiser 19, klínový rám, Pracoval jako kameraman a výtvarnému umění se začal věnovat ve svém volném čase. Uměleckým projevem, pohnutkami i přístupem k tvorbě jej můžeme řadit do skupiny naivních umělců. O výstavy a prezentaci se tento výtvarník v minulosti př…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)

  • Jiří Ptáček

    Zahrada v noci

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    akryl, kombinovaná technika, 1999, 29 x 20,5 cm, sign. PD Ptáček 99, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Michal Singer

    Abstraktní figury

    Položka č.: 103

    akryl, papír, 1995, 20,6 x 27 cm, sign. PD Singer 1995, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na FF UK v Praze

  • Ellen Jilemnická

    Se zmrzlinou

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    tempera, papír, 2022, 40 x 29,8 cm, sign. PD E. Jil., na zadní straně popsáno autorkou a signováno Ellen Jilemnická 2022, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Malostrancká mostecká věž

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:49

    lept, 1920, 27 x 33,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek20, rám, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Mostecká věž

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 960 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:48

    lept, akvatinta, 30 x 22,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám , studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 960 CZK (40 €)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Hryzely

    Položka č.: 288

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:47

    olej, lepenka, 24,4 x 35 cm, sign. PD J. Šimůnek, rám

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • J. Wentscher

    Strom u jezera

    Položka č.: 286

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:45

    tisk, reprodukce, 65 x 93 cm, sign. PD J. Wentscher 1903, rám

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Neugebauer

    Kravské spřežení

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:44

    olej, plátno, 62 x 92 cm, sign. PD Neugbauer, rám

    Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Davril

    Zima ve Flandrech

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:42

    grafický list, 14,5 x 19 cm, sign. PD Davril, rám

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Votruba

    (1889-1971)

    Balt

    Položka č.: 281

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:40

    olej, lepenka, 49 x 66 cm, sign. PD Jaroslav Votruba, rám, žák prof. J. Schikanedra a J. Preislera na VŠUP v Praze

    Žně

    Položka č.: 280

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:39

    olej, plátno, 52 x 64 cm, sign. PD , rám, LD protrženo

    Aktuální cena: 960 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

    Hrad Veveří

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 1.520 CZK (64 €)

    olej, lepenka, 58 x 48,5 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 1.520 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

    Petrov

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 720 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 19:37

    akvarel, tužka, papír, 52 x 34 cm, rám

    Aktuální cena: 920 CZK (39 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu