• Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší s výhledem na moře

    Položka č.: 1309

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:52

    akryl, sololit, 1988, 70 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Zátiší se zeleninou

    Položka č.: 1308

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:51

    akryl, sololit, 1990, 50 x 70 cm, sign. PN Josef Šolc 90, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Mísa ovoce s vesnicí v pozadí

    Položka č.: 1307

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:50

    akryl, dřevotříska, 1992, 70 x 60 cm, sign. LD Josef Šolc 92, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (52 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 1306

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:49

    akryl, malířská lepenka, 1982, 50 x 70 cm, sign. PD J. Šolc 82, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Modrá krajina s vesnicí

    Položka č.: 1304

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:47

    akryl, dřevotříska, 1992, 50 x 70 cm, sign. PD Josef Šolc 92, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kosatce

    Položka č.: 1303

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:46

    akryl, sololit, 1983, 70 x 50 cm, sign. LD J. Šolc 83, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Bílé chryzantémy

    Položka č.: 1302

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:45

    akryl, sololit, 1984, 76 x 50 cm, sign. PD Josef Šolc 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Španělský sen

    Položka č.: 1301

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:44

    akryl, sololit, 1990, 50 x 70 cm, sign. PD Josef Šolc 90, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Oči vidící a oči viděné

    Položka č.: 1298

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:41

    novotisk, 9,8 x 19,5 cm, PD značeno razítkem T. F. Šimon, č. 17/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • František Šimek

    Abstrakce krajiny

    Položka č.: 1290

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:33

    olej, plátno, 25 x 30,5 cm, sign. na zadní straně F. Šimek, rám, na zadní autorovo věnování básníku Ladislavu Stehlíkovi, Antikvariát Dlážděná

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Poezie, struktury, linie

    Položka č.: 1274

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (556 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:20

    serigrafie, 32 x 32 cm, sign. PD Sýkora, rám, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF tamtéž, zakládající člen skupiny Křižovatka, Nová skupina, UVU a Umělecké bese…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (593 €)

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Poezie, struktury, linie

    Položka č.: 1273

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 19:16

    serigrafie, 32 x 32 cm, sign. LD Sýkora, rám, studium na Vysoké škole báňské v Příbrami, na VŠAPS ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, F. Kovárny, K. Lidického, M. Salcmanna a V. Denksteina na PedF UK v Praze, studium na PřF tamtéž, zakládající člen skupiny Křižovatka, Nová skupina, UVU a Umělecké bese…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (556 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Rothmayerova zahrada

    Položka č.: 1255

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:58

    fotografie, 21,3 x 28,7 cm, vyšlo v edici mezinárodní forografie - Josef Sudek, vydalo Pressfoto nakladatelství ČTK Praha 1976, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Zátiší s šachami

    Položka č.: 1235

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:38

    litografie, 29,8 x 24,8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Panenství

    Položka č.: 1231

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:37

    olej, plátno, 95 x 57,5 cm, sign. LD nečitelné, rám, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

  • Jiří Slíva

    April in Paris

    Položka č.: 1228

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:31

    lept, 19,8 x 10,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 17/70, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Strom

    Položka č.: 1222

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:25

    litografie, 1973, 44 x 28 cm, sign. PD V. Sivko 73, č. 37/100, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kameny

    Položka č.: 1220

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:23

    litografie, 1964, 41 x 35,5 cm, sign. PD V. Sivko 64, č. 7/34, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

  • Rudolf Sikora

    Koncentrácia energií (Čierna diera 1979/2007)

    Položka č.: 1216

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:22

    serigrafie, 2007, 67,3 x 50 cm, sign. PD RudolfSikora 2007, rám, č. 50/100, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen tvůrčí skupiny Syzýgia, Evropského kulturního klubu

  • Franz Sandmann

    (1805-1852)

    Letohrádek v pražské Stromovce

    Položka č.: 1207

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 18:10

    litografie, 15,5 x 21,5 cm, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: ID4*** Historie příhozu

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Běžkař č. 23 na trati

    Položka č.: 1195

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 17:58

    linoryt, 25 x 15 cm, sign. PD Salajka J., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Borec č. 82

    Položka č.: 1169

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 17:32

    akvarel, papír, 1982, 27,5 x 16,5 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

  • Jiří Salajka st.

    (1933-2008)

    Hokejista

    Položka č.: 1159

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 17:22

    akvarel, papír, 1982, 31 x 21 cm, sign. PD Salajka J. 82, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Petr Rýdlo

    (1945-2009)

    Kompozice II

    Položka č.: 1137

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 17:18

    olej, sololit, 1978, 90 x 130 cm, sign. LD Rýdlo 78, rám

    Aktuální cena: 3.400 CZK (126 €)

  • Petr Rýdlo

    (1945-2009)

    Kompozice III

    Položka č.: 1138

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 17:16

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Život v domě

    Položka č.: 1140

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (704 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 17:03

    olej, sololit, 60 x 50 cm, sign. PD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž

    Aktuální cena: 19.000 CZK (704 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Petr Rýdlo

    (1945-2009)

    Kompozice I

    Položka č.: 1136

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 16:59

    olej, sololit, 1978, 130 x 90 cm, sign. LD Rýdlo 78, rám

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 1123

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 16:46

    pastel, laky, plátno, 110 x 110 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Na stavbě II.

    Položka č.: 1117

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 16:40

    litografie, 1971, 25,8 x 37 cm, sign. PD Rotrekl 71, 141/200, při okrajích mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Na stavbě I.

    Položka č.: 1116

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 16:39

    litografie, 1971, 25,8 x 37 cm, sign. PD Rotrekl 71, 37/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar