• Ludwig Richter

    (1803-1884)

    Labský vodopád

    Položka č.: 1123

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:29

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 9,6 cm, značeno PD Gest v Gr¨neald and Cook, LD Gez.v. L. Richter, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A.H. Payne

    Vodopád v Adršpachu

    Položka č.: 1122

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:28

    ocelorytina, okolo 1850, 15,3 x 9,8 cm, značeno PD A.H. Hayne sculp, LD R. Richter del., papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

    Pohled na Hradčany a Malous tranu z cesty na Petřín

    Položka č.: 1097

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 17:03

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 23 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Jansa

    (1859-1913)

    Na starém židovském hřbitově

    Položka č.: 1089

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:55

    pastel, dřevoryt, papír, 1886, 19,3 x 25,2 cm, PD v tisku Václav Jansa 86, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Basil Besler

    (1561-1629)

    Caryophyllus Indicus plenus flore e luteo rubescens min

    Položka č.: 1084

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:50

    kolorovaná mědirytina, 50 x 39,5 cm, Florilegium Hortus Eystettensis Basil Besler zaznamenánvá všechny rostliny pěstované biskupem z Eichstattu v Bavorsku v jejich skutečné velikosti. Besler zdokumentoval více než 1000 květů během 16leté práce na Florilegiu., na papíru několik zahnědlých skvrn, anti…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Johannes Sadeler

    (1550-1600)

    Poustevník

    Položka č.: 1082

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:48

    mědirytina, 16 x 19,3 cm, značeno LD Joa. Sadeler sc Marti de voz figurant, rám, papír v levém spodním rohu natržen, v pravém spodním rohu patrné poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Liška a kozel

    Položka č.: 1080

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:46

    mědirytina, 21,8 x 16,3 cm, rám, Ilustrace k Ezopovým bajkám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Václav Hollar

    (1607-1677)

    Útěk

    Položka č.: 1078

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (82 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:44

    mědirytina, 21,8 x 16,2 cm, značeno v desce DU W Hollar fec, rám, ilustrace Ezopovy Bajky, vydáno u Ogilbyho, Londýn 1665, strana 376, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (82 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    To his majesty the king od Russia

    Položka č.: 1073

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:39

    faksimile původního leptu, 41 x 53 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Fishing Temple, Virginia Water

    Položka č.: 1069

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:35

    litografie, 1838, 30 x 43,6 cm, značeno LD J. B. Payne 1838, značeno PD Fishing Temple, Virginia Water, při spodním okraji cca 2 cm natrženo, místy zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Windosr Castle fron the Thames / Zámek ve Windsoru z Temže

    Položka č.: 1068

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:34

    litografie, 1838, 29,3 x 43,6 cm, značeno PD J. B. Payne 1838, značeno PD Windsor Castle from the Thames, mírně zažloutlý papír, na papíru zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • James Baker Payne

    (1813-1890)

    Eton College from the Road to Datchet / Etonská škola z cesty do Datchetu

    Položka č.: 1067

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:33

    litografie, 1838, 29 x 40,8 cm, značeno LD J. B. Payne, značeno PD Eton College from the Road to Datchet, zažloutlý papír, na papíru zyhnědlé skvrnky, nahoře u okraje papír natržen 4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Most přes řeku (Pont Pres de Canton)

    Položka č.: 1065

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:31

    litografie, 1842, 38,5 x 28,3 cm, značeno LD Dessiné d´aprés nature par Aug. Borget, lith. par. Eug. Ciceri; PD Pont Pres de Canton, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, zašlý papír s drobný…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Obydlí rybářů (Habitations de Pauvers_Port Interieur de Macao)

    Položka č.: 1064

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:30

    litografie, 1842, 26,7 x 40,5 cm, značeno LD Dessiné d´aprés nature par Aug. Borget, lith. par. Eug. Ciceri; PD Habitations de Pauvers_Port Interieur de Macao, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert,…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Eugéne Ciceri

    (1813-1890)

    Kotvící lodě (Macao du Coté de la Pleine Mer)

    Položka č.: 1063

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:29

    litografie, 1842, 24,5 x 40,5 cm, značeno LD Dessiné d´aprés nature par Aug. Borget, lith. par. Eug. Ciceri; PD Macao du Coté de la Pleine Mer, pochází ze souboru 32 litografií: Borget, Auguste, Eugene Ciceri, Le Chine et les Chinos dessins ďapres Nature, Paris: Chez Goupil & Libert, 1842, zašlý pap…

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • W. T. Fry

    Edmund Halley

    Položka č.: 1060

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:26

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. T. Fry form an original Picture ascribed to Dahlth in the possesion of the Rpyal Society, při horním okraji papíru drobné žluté tečky a menší skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • C. E. Wagstaff

    James Watt

    Položka č.: 1042

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:08

    mědirytina, 12,8 x 9,9 cm, značeno Du Engraved by C. E. Wagstaff from a Picture by Sir W. Beechey, při levém okraji mimo tisk malá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Julia Imperiali

    Položka č.: 1034

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 16:00

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,5 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, několik hnědých skvrnek mimo tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Gräfin Terzky

    Položka č.: 1018

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 15:44

    kolorovaná mědirytina, 17,1 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) malý růžový flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Francois Boucher

    (1703-1770)

    Le Soleil chasse la Nuit

    Položka č.: 1011

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 15:37

    lept, 12,1 x 30,1 cm, značeno PD C. H. Dupont sc.; LD Fr. Boucher pinx., zašlý papír, uprostřed přeložen, na papíře dvě malé dírky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Paulus Potter

    (1625-1654)

    Na pastvě

    Položka č.: 1010

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 15:36

    mědirytina, pozdější otisk z původní desky, 1649, 17,9 x 19,9 cm, značeno LD Paulus Potter fn. et. f: 1649, papír přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Midolie

    Napoleon na ostrově Sv. Helena

    Položka č.: 1007

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 15:33

    litografie, 24 x 30 cm, značeno LD Midolie, Ecriv. Composit., PD Lith. d. E. Simon fils Edit a Strasbourg, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Princ Franciscvs. Thomas. A. Sabavdia.

    Položka č.: 999

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 15:25

    mědirytna, 23,5 x 18,3 cm, značeno DU Ant. van Dyck pinxit, LD Paul Pontius Sculp., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Anthonius van Dyck

    Položka č.: 998

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 15:24

    mědirytina, 24,8 x 15,3 cm, LD značeno Ant. van Dyck pinxit, Vorfterman Sculp, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Judith

    Položka č.: 978

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 15:04

    mědirytina, 16,2 x 11,8 cm, značeno. PD A. H. Payne sc., na papíru žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Carolinum

    Položka č.: 966

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 14:52

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Přání k narozeninám Azičce Kůsové

    Položka č.: 957

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 14:43

    tuš, papír, 1945, 30 x 22,5 cm, vše signováno, čytři miniaturní kresby na dvou aršich ručního papíru vložených do kartonové obálky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Skicář - Černá hora v Krkonoších

    Položka č.: 951

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 14:37

    14 x kresba (uhel, tužka), papír, 1x akvarel, tuš, papír, 1951, 14,6 x 21 cm, kresby z března 1951, akvarel z roku 1959, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mapa Moravy

    Položka č.: 947

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 14:33

    ručně kolorovaná mědirytina, 29,5 x 33,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Helena Salichová

    (1895-1975)

    Obrazy druhé světové války

    Položka č.: 946

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 14:32

    6x litografie, kolem r. 1945, 24 x 16,5 cm, vše značeno PD na kameni H. Salichová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)