Josef Lada

(1887-1957)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Krtci

    Položka č.: 243730

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 04. 2021 22:18

    knižní litografie, 20,5 x 20,2 cm, rám, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Kosení sena

    Položka č.: 235374

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:08

    knižní litografie, 21,3 x 17,2 cm, zažloutlý papír, zažloutlé tečky, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Zásobení na zimu

    Položka č.: 235373

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 19:06

    knižní litografie, 21 x 17,2 cm, poškozeno, zažloutlý, místy ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)