Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Postava Aničky se skloněnou hlavou

    Položka č.: 273643

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 10:13

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 140, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Kamil Lhoták

    Kouřící lahev

    Položka č.: 268427

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:09

    litografie, 1982, 12 x 8 cm, sign. DU. K. Lhoták 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)