Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Slunečník na pláži

    Položka č.: 243713

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2020 19:08

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, na pravém horním rohu papír nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    Položka č.: 241204

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:35

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    Položka č.: 241202

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (179 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 16:33

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (179 €)

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs: Neruda v Paříži

    Položka č.: 167597

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 11:00

    bibliofilie se třemi lepty, 1977, 18,3 x 12,1 cm, sign. na tiráži Kamil Lhoták a Karel Sýs, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze 1977, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu