Jan Václav Sládek

(1909-1992)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Náměstí

    Položka č.: 138317

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:48

    litografie, 24,7 x 16,7 cm, sign. PD Jan Sládek, 76/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Václav Sládek

    (1909-1992)

    Mělnické vinohrady

    Položka č.: 137162

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2014 12:30

    litografie, 25 x 16,7 cm, sign. PD Jan Sládek, 117/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a F. Kysely na ČVUT v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců Ostrava a Bloku výtvarných umělců země Moravskoslezské

    Aktuální cena: 270 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu