Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Dvě nahé tanečnice

    Položka č.: 275915

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2023 18:24

    olej, plátno, 2008, 89 x 115 cm, sign. DU Načeradský 2008, rám, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machemnámět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivní…

    Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 266905

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 18:56

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu