Kateřina Filipiová

  • Kateřina Filipiová

    Páv

    Položka č.: 111278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2020 18:05

    litografie, 2000, 30,1 x 34,4 cm, sign. PD Filipiová 2000, 8/27, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)