Stanislav Diviš

  • Stanislav Diviš

    Dva světy

    Položka č.: 245925

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 12:05

    litografie, 1998, 34,5 x 27 cm, sign. PD Di, č. 39/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)