Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 241660

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (141 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:30

    akvarel, tuš, papír, 1991, 37,3 x 25 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (141 €)

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 241659

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:29

    akvarel, tuš, papír, 1992, 31 x 22,8 cm, sign. DU A. Lamr 92, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Aleš Lamr

    Řádění ďasíků a 2 koně

    Položka č.: 241517

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 15:07

    perokresba, fix, papír, 1981, 37 x 24 cm, sign. DU A- Lamr 81, dole připsán autorský název, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)