Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 233386

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2020 19:52

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 38/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    Ve třech

    Položka č.: 214129

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:00

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 23/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Ivan Komárek

    V halvní roli tečka

    Položka č.: 120757

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 08:32

    kombinovaná technika, papír, 2008, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Ivan Komárek

    Obrácený klín

    Položka č.: 139577

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:22

    litografie, 1993, 43 x 59,5 cm, sign. PD I. Komárek, autorský tisk, okraje listu polité a zvlněné, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)