Sedláček

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    Položka č.: 177218

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:04

    olej, karton, 1946, 24,5 x 34 cm, sign. PD Sedláček 1946, rám, při okrajích malba mírně poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Sedláček

    Vesnička v podhůří

    Položka č.: 177217

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2020 14:03

    olej, karton, 1946, 25 x 35 cm, sign. PD Sedláček 1946, rám, při okrajích malba mírně poškozena, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Sedláček

    Letní krajina s chalupou

    Položka č.: 139352

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 07. 2014 20:30

    olej, karton, 1947, 29,8 x 40 cm, sign. PD Sedláček 1947, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)