Bohunka Waageová

  • Bohunka Waageová

    Velký třesk

    Položka č.: 236726

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 08. 2020 18:55

    litografie, 1992, 54 x 38,3 cm, sign. DU B. Waageová 92, autorský tisk, při dolním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Bohunka Waageová

    Stará cikánka

    Položka č.: 206192

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 04. 2020 14:19

    lept, 1987, 31 x 25,4 cm, sign. DU B. Waageová 1987, č. 33/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)