Bedřich Šimon

(1902-?)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Návrh na sgrafito v Trutnově - Križíkovo náměstí

    Položka č.: 132018

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:23

    uhel, papír, 20,1 x 45 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kameníci

    Položka č.: 132021

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:21

    uhel, křída, papír, 1985, 43,2 x 55,8 cm, sign. DU Ši 1985, návrh Čestné uznání ČMPK, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Diverzant

    Položka č.: 132022

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:20

    akvarel, papír, 44 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kameníci

    Položka č.: 132028

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:18

    litografie, 36,6 x 52,8 cm, značeno PU na kameni Ši 1985, Udělení čestného titulu , Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 130 CZK (5 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav II.

    Položka č.: 133459

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:17

    4x kresba, papír (uhel, tuš), 62 x 44 cm, čtyři kresby v papírové paspartě, měřena celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav III.

    Položka č.: 133460

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:16

    4x kresba, papír (uhel, tuš), 1955, 62,5 x 45 cm, 1x monogramováno PD Š.55, čtyři kresby v papírové paspartě, měřená celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie postav IV.

    Položka č.: 133462

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 23:10

    uhel, papír, 45 x 65,5 cm, čtyři kresby v papírové paspartě, měřena celá pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Studie k rytým a malovaným sklům pro ONV v Dobrušce

    Položka č.: 133458

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 22:55

    4x uhel, papír, 29,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Tkalci

    Položka č.: 132024

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:00

    4x uhel, papír, 1956, 29,8 x 57,2 cm, monogr. PD. Š.56, studie k rytým a malovaným sklům - tkalci, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Slévač

    Položka č.: 132020

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:40

    uhel, papír, 1961, 59,8 x 27,3 cm, monogr. PD Š61, levý dolní okraj papíru poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Bedřich Šimon

    (1902-?)

    Kované a svařované mříže pro jesle/ Tesla v Pardubicích

    Položka č.: 132014

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 20:20

    2x tužka, papír, 1958, 31,2 x 16,7 / 31,5 x 17,5 cm, sign. Š., papír při okrajích mírně pomačkán, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho na AVU v Praze, poté prof. K. Špillara a J. Mařatky na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu