Václav Rabas

(1885-1954)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 218097

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 03. 2020 14:29

    litografie, 1945, 32,2 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, č. 144/300, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu