Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina u Okoře

    Položka č.: 236419

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2020 18:31

    akryl, plátno, 126,5 x 134,5 cm, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Oko ducha

    Položka č.: 233566

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 18:41

    akryl, karton, 36,5 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Položka č.: 239613

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 18:45

    pastel, tuš, papír, 33 x 45 cm, sign. PD Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    Položka č.: 237429

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:45

    kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)