Jiří Žižka

(1957-2009)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Jmelí

    Položka č.: 281185

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:38

    litografie, 10 x 6 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Žižka

    (1957-2009)

    Kočka

    Položka č.: 281186

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:37

    litografie, 9 x 5 cm, sign. PD V.J.Ž., Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)