Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Ex libris Žižkovský

    Položka č.: 245888

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 07. 2020 11:28

    litografie, 1985, 19 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 85, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Doma je doma

    Položka č.: 229175

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (238 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:27

    soubor 8 litografií, 19 x 24 cm, sign. na zadní straně souboru M. Rittstein, Edice Folio,svazek č. 4, litografie vytiskl Vratislav Ševčík, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a…

    Aktuální cena: 6.400 CZK (238 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    R N´R

    Položka č.: 212316

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 19:03

    litografie, 1984, 46 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 84, č. 12/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Michael Rittstein

    Ostrov

    Položka č.: 182114

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (89 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2020 18:17

    litografie, 1997, 25 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 97, č. 15/60, soupis Hédervári č. 109, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (89 €)

  • Michael Rittstein

    V autě

    Položka č.: 241238

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:09

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 30/100, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    Položka č.: 241236

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 02. 2020 17:07

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. PD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    PF 99

    Položka č.: 139338

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 21:50

    tužka, akvarel, papír, 15,2 x 19,5 cm, sign. DU M. Rittstein, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Kytarista PF 2013

    Položka č.: 139337

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 07. 2014 21:45

    tužka, akvarel, papír, 10,8 x 15 cm, sign. PD M. Rittstein, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu