Milan Entler

  • Milan Entler

    Kytice II.

    Položka č.: 274750

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2023 22:50

    litografie, 18 x 12,5 cm, sign. PD Milan Entler, pasparta, č. 69/150, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Milan Entler

    Poledne

    Položka č.: 226841

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:13

    litografie, 7,6 x 13,6 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)