Václav Špála

(1885-1946)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Píseň venkova

    Položka č.: 252202

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2021 16:03

    linoryt, akvarel, papír, 1935, 20 x 23 cm, sign. PD V. Špála 35, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)