Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka

    Položka č.: 245474

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:39

    tuš, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. NP Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Haló - tady Evička

    Položka č.: 205089

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2020 18:03

    tuš, papír, 1963, 37,2 x 26,3 cm, sign. LD Bělocvětov 63, při pravém horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:13

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U lékaře

    Položka č.: 242509

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:53

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozlobená

    Položka č.: 242512

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:50

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PN Bělocvětov, oboustranná kresba, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže II.

    Položka č.: 242516

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:46

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy s drdolem

    Položka č.: 242518

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:44

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Móda 1952

    Položka č.: 242519

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:43

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PD Bělocvětov, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)