Jan Hrubý

  • Jan Hrubý

    Šiška

    Položka č.: 188274

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 18:29

    litografie, 17 x 11,3 cm, sign. PD Hrubý, 18/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hrubý

    Bandaska

    Položka č.: 122550

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2014 11:25

    litografie, 17 x 11 cm, sign. PD Hrubý, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen České unie karikaturistů, skupiny Univerzální obelisk aj.

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu