Jan Parkman

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    Položka č.: 252098

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2021 17:39

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu